Przejdź do treści

News

Profesjonalna odzież kosmetyczna – dlaczego warto w nią zainwestować?  - profesjonalna odziez kosmetyczna 1100x733px

Profesjonalna odzież kosmetyczna – dlaczego warto w nią zainwestować? 

Prowadzisz salon kosmetyczny albo centrum SPA? Chcesz budować pozytywny, profesjonalny wizerunek swojej marki? Zależy Ci na komforcie pracowników i najlepszej jakości usług? Jeśli na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że w wyposażeniu Twojego zespołu nie może zabraknąć nowoczesnych uniformów kosmetycznych! … Czytaj dalej »Profesjonalna odzież kosmetyczna – dlaczego warto w nią zainwestować? 

Trendy w odzieży medycznej - trendy w odziezy medycznej 1100x733px 1

Trendy w odzieży medycznej

Pracownicy służby zdrowia podobnie jak policjanci, strażacy czy wojskowi są zobowiązani do noszenia specjalnej służbowej odzieży. Jeszcze do niedawna w placówkach medycznych najpopularniejszym kolorem strojów była biel, której towarzyszyły proste kroje uniformów medycznych. Te czasy to na szczęście przeszłość. Obecnie odzież medyczna jest bardzo różnorodna… Czytaj dalej »Trendy w odzieży medycznej

Jak wybrać odzież medyczną idealnie dopasowaną do Ciebie?  - jak wybrac odziez medyczna 1100x733px

Jak wybrać odzież medyczną idealnie dopasowaną do Ciebie? 

Niezależnie od tego, czy jesteś lekarką, pielęgniarką, farmaceutką, kosmetolożką, fryzjerką czy kosmetyczką, w swojej pracy potrzebujesz idealnie dobranej odzieży, która pozwoli Ci czuć się komfortowo i wygodnie. Zależy nam na tym by odzież, którą noszą kobiety z branż medycznej i kosmetycznej, była najlepszej jakości. Dlatego… Czytaj dalej »Jak wybrać odzież medyczną idealnie dopasowaną do Ciebie?