O nas

Obrazek przedstawia wąskie logo MedBeauty

Nasza historia

Od pomysłu do realizacji.

Wszystko zaczęło się od niespełnionej potrzeby zmiany wizerunku. Stworzyliśmy produkty na miarę naszych potrzeb i gustu. Produkty Med&Beauty towarzyszą nam w codziennej pracy i stały się naszą reklamą i wizytówką. Jak Cie widzą tak Cie piszą – to powiedzenie towarzyszyło nam podczas powstawania marki.  Praktyczność, jakość i elegancja to nasze maksymy, których pilnujemy każdego dnia naszej pracy. Powstaliśmy dla Was.

Med&Beauty to styl jutra.

Med&Beauty to polska marka, której celem jest tworzenie profesjonalnej odzieży medycznej nowej generacji. Med&Beauty dostrzegł pilną potrzebę zmian i modernizacji garderoby medycznej. Rewolucja klasycznego wizerunku w funkcjonalne ubrania z praktycznymi i eleganckimi rozwiązaniami projektowymi. Produkcja własna pozwala tworzyć kolekcje pod ścisłym nadzorem wszystkich etapów jej tworzenia oraz dbałości o każdy detal jej wykonania.

Metodą prób i błędów

Pierwsze projekty odzieży naszej marki zostały przetestowane w praktyce przez lekarzy i kosmetologów. Długie dyskusje, spotkania z lekarzami oraz personelem medycznym dały owoc w postaci dopracowanych i praktycznych modeli odzieży dla Ciebie. Marka Med&Beauty powstała by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, powstała by dać Ci obraz profesjonalizmu i prestiżu.